/
/
لباس خواب کاستوم چیست و چه مدل هایی دارد؟
برچسب ها

لباس خواب کاستوم چیست و چه مدل هایی دارد؟

لباس خواب کاستوم

لباس خواب کاستوم یک سبک خاصی از لباس برای خواب خانم‌ها و آقایان است که تا حد ممکن نواقص اندام شما را می‌پوشاند. طراحی این نوع لباس خواب، مانند لباس خواب فانتزی عروس، نیاز هر فردی به زیبایی و راحتی در هنگام شب را برطرف می‌کند. توجه داشته باشید که سبک کاستوم همانند سبک فانتزی علاوه بر لباس خواب نیز در طراحی لباس زیر هم وارد شده است‌. از این رو شما به راحتی می‌توانید با ست کردن لباس زیر کاستوم و لباس‌ های خواب کاستوم استایل بسیار شیکی در هنگام استراحت برای خود به وجود آورید. همچنین از رابطه زناشویی خود بیشترین لذت را ببرید.

لباس خواب کاستوم چیست؟

کاستوم به معنی سفارشی و خصوصی بودن است و بیانگر هر چیزی به صورت خاص می‌باشد. با ورود این نوع سبک به صنعت مد نیز طراحان لباس سعی کردند تا ابداع کننده لباس‌های خواب سفارشی یا همان کاستوم باشند، پس زمانی که در مورد لباس‌های کاستوم صحبت می‌کنیم منظور همان مدل های مخصوصی است که می‌تواند استایل متفاوت و فوق‌العاده‌ای را برای شما ایجاد کند. مثلاً لباس کاستوم پرستاری، کاستوم خلبانی و بسیاری مدل های دیگر از جمله نمونه های مختلف هستند که دارای جذابیت ویژه‌ای می‌باشند.

انواع لباس‌های خواب کاستوم

 

لباس خواب کاستوم

 

امروزه لباس خواب کاستوم تنها در چند مدل محدود نیست بلکه شما می‌توانید طرح‌های زیادی را در فروشگاه مشاهده کنید. طراحان لباس خواب سعی کرده‌اند تا متناسب با نمادهای مختلف نیز لباس‌های خواب ویژه‌ای را طراحی و تولید کنند. از جمله پرطرفدارترین مدل های لباس کاستوم برای خواب عبارت‌اند از:

  • لباس‌های خواب کاستوم پرستاری
  • لباس‌های خواب کاستوم دکتری
  • لباس‌های خواب کاستوم پلیسی
  • لباس‌های خواب کاستوم خلبانی
  • لباس‌های خواب کاستوم چرم
  • لباس‌های خواب کاستوم سایز بزرگ
  • لباس‌های خواب کاستوم ترک
  • لباس‌های خواب کاستوم پرنسسی
  • لباس‌های خواب کاستوم فضانوردی
  • لباس کاستوم با شخصیت حیوانات ملوس

تمامی این مدل‌ها در‌ طرح‌های مختلف بدون هیچ محدودیت سنی هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان قابل استفاده هستند.

مناسب ترین لباس خواب کاستوم مردانه

همیشه در زمان خرید کاستوم با مدل های مختلفی از لباس زنانه و مردانه رو به رو خواهید شد. لباس‌های خواب کاستوم به صورت سفارشی در شخصیت‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. بنابراین تعداد زیادی از آقایان هم مانند خانم‌ها می‌توانند با تهیه هر کدام از قالب های شخصیتی نیز رفتار متفاوتی را تجربه کنند. همچنین نقش بسزایی در بهبود رابطه زناشویی خود داشته باشند. بر همین اساس مردان همانند زنان علاقه زیادی به استفاده از انواع لباس‌های خواب کاستوم دارند.

محبوب‌ ترین لباس‌های کاستوم کدامند؟

 

لباس خواب کاستوم

 

معمولاً این نوع لباس‌های خواب سفارشی از تنوع و زیبایی خاصی برخوردار هستند. زیرا به راحتی می‌تواند نواقص اندام فرد را پوشش داده و اندام زیبایی را برای هر خانم یا آقا به وجود آورند. علاوه بر موارد ذکر شده غالباً طراحی لباس‌های خواب کاستوم به گونه‌ای است که باعث زیبایی هر چه بیشتر فرد و دلربایی او می‌شود. همین امر سبب محبوبیت لباس‌های کاستوم نسبت به سایر لباس خواب زنانه و مردانه شده است. البته فراموش نکنید که در میان طیف گسترده‌ای از لباس‌های خواب کاستوم نیز لباس خواب پرستاری بیشترین طرفدار را به سمت خود جذب کرده است.

شما با دیدن عکس لباس های کاستوم پرستاری خواهید دید که بیشتر از هر موضوعی رنگ فوق‌العاده این لباس و متناسب بودن آن با هر رنگ پوستی علت اصلی جذابیت لباس خواب پرستاری کاستوم شده است. این نمونه لباس‌های خواب به شکل یک تکه و یا دو تکه تولید می‌شود.  این دسته از لباس‌های کاستوم بیشتر به رنگ قرمز و سفید موجود هستند. چون معمولاً این دو رنگ باعث تحریک جنسی می‌شوند و به راحتی می‌توانند یک رابطه جنسی را کیفیت ببخشند.

مشخصات لباس خواب پرستاری کاستوم

دقت کنید که لباس خواب کاستوم پرستاری برای خانم‌ها دارای یک دامن کوتاه و پر چین است. معمولاً این دامن فرفری در کنار یک سوتین زیبا می‌تواند زیبایی فوق‌العاده‌ای را برای خانم‌ها ایجاد کند. فراموش نکنید که این نوع لباس ها تمام دیزاین کاستوم پرستاری نیست. بلکه شما می‌توانید به عنوان یک خانم شیک پوش با استفاده از یک شورت لامبادا به رنگ قرمز جذابیت بیشتری را در اندام خود به وجود آورید. آقایان نیز با پوشیدن کاستوم پرستاری در طرح و مدل های متنوع‌تری می‌توانند ظاهر جذابی را برای خود ایجاد کنند. همچنین به عنوان یک محرک جنسی برای همسر خود ظاهر زیبایی داشته باشند.

سخن پایانی

مطمئناً انتخاب یک لباس خواب زیبا و مناسب می‌تواند نقش مؤثری در راحتی خواب شما داشته باشد. استفاده از مدل های مختلف و پارچه‌های متنوع نقش مؤثری در جذابیت اندام شما دارد. با انتخاب لباس خواب کاستوم در شخصیت‌های مختلف می‌توانید یک سبک خاصی را در لباس کاستوم خود به وجود آورید. لباس‌های کاستوم تأثیر زیادی بر روی فرم اصلی اندام شما دارد‌. در حقیقت این نوع پوشش های مناسب خواب می‌توانند یک مدل فانتزی را همراه با ترکیب رنگ فوق‌العاده‌ای در بین سایر لباس‌ های خواب برای شما فراهم کنند‌. همچنین داشتن یک خواب راحت و لذت بخش در کنار همسرتان را برای شما مهیا سازند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط